Mercedes E-63 AMG Mystic Blue Gliptone Detailing usługa deLUX

Trwa otwarcie Centrum Pielęgnacji Aut z klasą, w dodatku najszybszą E-klasą Mercedesa. Piękne, roczne, najbardziej luksusowe, a zarazem najszybsze kombi świata trafiło właśnie do naszej pracowni. Jest to Mercedes E-63 AMG, z silnikiem o pojemności 6,3 litra i mocy 525 koni mechanicznych. Do szybkości 100km/h auto to rozpędza się z prędkością samolotu, w zaledwie 4,5 sekundy. W dodatku model ten posiada unikalny, piękny kolor Mystic Blue.

E-63 AMG przeszło w naszym salonie pełną pielęgnację w zaawansowanej usłudze deLUX. W zakres tej usługi wchodzi pełen detailing wnętrza – czyszczenie tapicerki skórzanej, tkanin, skóry, plastyków. Dodatkowo usunęliśmy zagniecenia na skórze, wzmocniliśmy przednie fotele, zabezpieczyliśmy je przed ścieraniem farby i przywróciliśmy połysk porysowanym panelom. We wnętrzu pozostawiliśmy piękny zapach nowej, skórzanej tapicerki.

W ramach usługi przeprowadzona została również kompleksowa renowacja lakieru samochodowego. Został on dogłębnie oczyszczony oraz poddany korekcie. Wyczyściliśmy i nabłyszczyliśmy wszystkie elementy chromowane oraz stalowe. Dodatkowo na lakier oraz felgi nałożyliśmy powłokę kwarcową. W rezultacie uzyskaliśmy niesamowitą głębię i połysk ciemno-niebieskiego lakieru Mercedesa AMG. Na wszystkie szyby nałożyliśmy niewidzialne wycieraczki, z czego na przednią szybę tego niezwykle szybkiego auta niewidzialną wycieraczkę stosowaną w samolotach. Na pewno się przyda… :)

Ta strona korzysta z plików cookies i podobnych technologi. Więcej informacji.