O nas

Firma ESAR Sp. z o.o. została utworzona w wyniku rozwoju firmy “KOCOŁ”.

Firma “KOCOŁ” Sebastian Kocoł została założona 1999 roku. W 2007 roku wprowadziliśmy do Polski zupełnie nieznaną markę  – amerykańskie kosmetyki do skór Gliptone.

Dzięki doskonałej jakości oraz perfekcyjnemu serwisowi, firma ESAR Sp. z o.o. jest największym importerem Gliptone w Europie i jednym z trzech największych na świecie. Każda marka samochodowa segmentu premium w Polsce do swoich tapicerek używa kosmetyków Gliptone, które zyskały uznanie jako najlepsze do skór.

W 2010 roku wprowadziliśmy kolejne specjalistyczne produkty – kosmetyki do miękkich dachów cabrioRenovo.

Dla naszych Klientów prowadzimy szkolenia z szerokiego zakresu tapicerek skórzanych, także z udziałem zagranicznych ekspertów. Współpracujemy zarówno z najbardziej prestiżowymi salonami samochodowymi,
jak i z profesjonalnymi centrami autokosmetyki i detailingu.

Przez 3 lata w Poznaniu prowadziliśmy profesjonalne Centrum Pielęgnacji Aut – Gliptone Detailing, jednak w związku ze stale zwiększającą się sprzedażą magazyn zajął miejsce studia. Od kilku lat stale rozwijamy produkcję i sprzedaż ręcznie wyrabianych w Polsce szczotek do pielęgnacji tapicerek.
Od 2019 roku exportujemy nasze szczotki do kilkunastu krajów na całym świecie.

Od 2022 roku postanowiliśmy podzielić się naszą specjalistyczną wiedzą z szerszym gronem osób. Oprócz filmów instruktażowych jest już dostępna pierwsza w Polsce książka o pielęgnacji tapicerek skórzanych. W opracowaniu jest książka o pielęgnacji kabrioletów.

Zachęcamy także do zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i pełne zadowolenie!

Ta strona korzysta z plików cookies i podobnych technologi. Więcej informacji.