Jak przywrócić i utrzymać zapach skóry w aucie?

W naszym Centrum wychodzimy z założenia, że jeśli auto ma tapicerkę skórzaną, to powinno pachnieć skórą!

Ta idea od zawsze przyświeca również firmie Gliptone, która tworzy środki do czyszczenia tapicerki samochodowej.
Dawniej wszystkie skóry pachniały skórą, dziś już nie jest to takie oczywiste. Dlaczego?

Jeszcze kilkanaście lat temu wszystkie skóry były garbowanie naturalnie, przy użyciu składników dostępnych w przyrodzie. Kora dębu, piżmo i inne dodatki nadawały produktom skórzanym przyjemny, trwały i intensywny zapach. Sam proces garbowania trwał kilka dni, dzięki czemu zapach utrwalał się na wiele lat. Właśnie dlatego tak wspaniale pachniały stare Jaguary, Roll-Royce czy Mercedesy.

Obecnie podczas garbowania stosuje się związki chromu, dzięki czemu czas garbowania skrócił się do zaledwie trzech godzin. Poza tym jest to rozwiązanie wyraźnie tańsze. Niestety coś również straciliśmy. Zupełnie zniknął tradycyjny zapach skóry.

Czy można przywrócić naturalny zapach skóry? Zapach nowego samochodu? Czy stare auto może znów pachnieć jak nowe? Czy nowe auto – którego zapach nie do końca Tobie odpowiada – może pachnieć bardziej ekskluzywnie?

Tak, jest to możliwe. Rozwiązaniem jest regularne stosowanie kosmetyków Gliptone do pielęgnacji skóry w Twoim aucie.

Firma Gliptone kieruje się pasją tworzenia najlepszych kosmetyków do tapicerek skórzanych. Dlatego wszystkie jej produkty są zbudowane na bazie składników w pełni naturalnych, występujących w przyrodzie. Dokładnie takich samych, jak przy garbowaniu roślinnym skóry. Właśnie dlatego wybierając kosmetyki do samochodu firmy Gliptone dostajesz do ręki najlepsze produkty.

Wszystkie one pachną najwyższej jakości skórą. Po pielęgnacji i zakonserwowaniu zapach utrzymuje się przez okres mniej więcej czterech tygodni. Jeżeli będziesz regularnie konserwował skórę kosmetykami Gliptone, to zapach skóry stanie się naturalnym zapachem w Twoim aucie.

Możesz także wzmocnić siłę zapachu skóry, używając naszych odświeżaczy o zapachu skóry..

Mały odświeżacz pachnie od czterech miesięcy, aż do pół roku. Jest przeznaczony do aut średnich oraz dużych, np. BMW 5, BMW 3, Audi a4, Audi a6 i innych. Odświeżacz duży pachnie do dziesięciu miesięcy i jest przeznaczony dla bardzo dużych aut np. BMW X5, BMW 7, Audi a8, Audi Q7 i innych.

Ta strona korzysta z plików cookies i podobnych technologi. Więcej informacji.