Renowacja uszkodzonej skóry 22-letni klasyk Saab

Pełna renowacja tapicerki skórzanej “Krokodyla” – czyli 22-letniego Saaba 900. Naprawa tapicerki obejmowała wszystkie elementy skórzane oraz winylowe (sztuczna skóra).

Ponad 20-letnia skórzana tapicerka  nosiła ciężkie ślady użytkowania. Fotel kierowcy szpeciła duża dziura od niewłaściwego wsiadania do auta. Każdy element był uszkodzony – zadrapania, dziury, zadarcia, ubytki koloru, braki ochronnego lakieru. Regeneracja tapicerki skórzanej była więc kompleksowa.

Do czyszczenia tapicerki skórzanej wykorzystaliśmy profesjonalne autokosmetyki do skór firmy Gliptone. Ponieważ 22-letnia skóra była bardzo twarda i sucha wykonaliśmy specjalną procedurę zmiękczania skóry. Usunęliśmy oporne zabrudzenia olejowe. Uzupełniliśmy drobne ubytki skóry takie jak zadrapania i zadarcia.

Dziura została naprawiona, wypełniona botoxem oraz zaspawana. To bardzo trwałe rozwiązanie.

Następnie dobraliśmy kolor – na życzenie Klienta oryginalny dopasowany do elementów winylowych (winyl w inny sposób niż skóra reaguje na słońce).

Po wykonanej usłudze fotele klasycznego Saaba wyglądają jak nowe. Kolor jest idealny – dokładnie tak jak w chwili opuszczenia fabryki 22 lata temu. Dziura została naprawiona, tak samo jak wszystkie drobne uszkodzenia i ubytki. Skóra pachnie jak nowa.

Ta strona korzysta z plików cookies i podobnych technologi. Więcej informacji.