Cabrio – znowu zmieniamy kolor dachu :)

Kup kosmetyki Renovo i odmień swój kabriolet!

Tym razem relacja ze zmiany koloru dachu w pięknym Porsche 911 Carrera S cabrio. Świeżo po zakupie właściciel chciał nadać auto charakteru. Do auta dobraliśmy piękny kolor burgund z pięciu dostępnych kolorów od Renovo.

Farby Renovo są zaprojektowane do odświeżania wyblakłych kolorów. Ale jak widzisz, doskonale nadają się również do zupełnej zmiany koloru. Zmiana koloru dachu zupełnie zmienia charakter i wygląd kabrioletu.

Realizację wykonaliśmy w “Autokosmetyce Rafał: w Imielinie. Jarosław Stajniak z tej firmy został przeszkolony w zakresie prawidłowego i BEZPIECZNEGO czyszczenia, impregnacji oraz farbowania miękkich dachów cabrio.

Plan renowacji wyglądał następująco:

  • gruntowne czyszczenie dachu cabrio z typowych zabrudzeń. Do tej czynności użyliśmy środka czyszczącego do dachów cabrio wykonanych z brezentu Renovo RV1.
  • Następnie odbyło się farbowanie dachu cabrio, co wiązało się oczywiście ze zmianą koloru.  Użyliśmy tego zestawu:   Renovo
  • Po dokładnej aplikacji farby nastąpiła impregnacja dachu kabrioletu przy użyciu specjalistycznych impregnatów Renovo RV2. Środek impregnujący do dachu cabrio od Renovo nie tylko impregnuje i chroni przed wodą, ale także utrwala farbę nałożoną na dach. Dodatkowo środek impregnujący do dachów kabrio RV2 chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV, kwaśnymi deszczami oraz (najważniejsze!) przed rozwojem szkodliwej pleśni.

Po takich gruntownych zabiegach pielęgnacyjnych Porsche 911 Carrera S wygląda znakomicie i oryginalnie. Jest także zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi.

Ta strona korzysta z plików cookies i podobnych technologi. Więcej informacji.