Filmy video:
Zajawka z Mike SwagDetailing https://www.tiktok.com/@swagdetailing_/video/7362562738498833696

Pierwsze pokazanie na Święcie Detailingu w MRCleaner na kanale AutoSpa Wieluń: https://www.tiktok.com/@autospa_wielun/video/7359969140527959329?q=wielu%C5%84%20autos%20spa&t=1714649539815

I pierwsza recenzja pozakupie: https://www.tiktok.com/@autospa_wielun/video/7361000364251876641?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7363223750755501601

Cały zestaw wyjaśniony na wesoło Śliwka40: https://www.tiktok.com/@sliwaautodetailing/video/7364737516148215072?lang=pl-PL


 Puerto Rico – szczotka super miękka z długim włosiem do czyszczenia podsufitki i boczków drzwi

Specjalnie rozszczepione długie super miękkie włosie podczas czyszczenia rozkłada się w szeroki bezpieczny wachlarz. Średnica wirującej szczotki zwiększa się o 16 centymetrów. Dzięki temu włosie dojdzie w każdy niedostępny wcześniej zakamarek. Szczotki Sibelum na Wkrętarkę to pierwsze szczotki opracowane specjalnie dla detailingu przez detailerów: Sebastiana Kocoł ze współpracą z Luisem Castro z DetailCulture z Puerto Rico. Na cześć Luisa nasza flagowa słoneczna szczotka nosi nazwę jego ukochanej rodzinnej wyspy.

Bardzo gruba drewniana osada nadaje szczotce wyjątkowy ekskluzywny wygląd i zapewnia stabilość podczas użytkowania.

Jak każda szczotka, tak Puerto Rico współpracuje z uchwytem Ergo Grip. Dzięki temu w 3 sekundy możesz ją zamienić w szczotkę ręczną i doczyścić miejsca, które są za ciasne na wkrętarkę.


 

Najważniejsze informacje o Systemie Szczotek na Wkrętarkę Sibelum (Sibelum Drill Brush System)

 1. W 100% polska produkcja
 2. Wszystkie szczotki są wyprodukowane ręcznie – to gwarantuje najwyższą jakość i trwałość (trwałość jest kosmiczna – nasz kontrahent w Puerto Rico testował je 8 miesięcy na ciężkiej chemii i włosie dalej jest miękkie, a szczotki działają)
 3. Serce szczotek czyli włosie jest wykonane z POLIAMIDU który jest odporny na chemię, gorącą wodę, tarcie i rozciąganie. Wszystkie konkurencyjne szczotki tego typu mają włosie z taniego nylonu który nie ma szans wytrzymać tyle co poliamid. Poliamidowe włosie jest wkładane do dużych maszyn przemysłowych np. zamiatarek odśnieżających pasy startowe na lotniskach.
 4. 6 twardości włosia oraz 2 długości do różnych zastosowań co czyni je niezbędnym narzędziem w pracy każdego detailera
 5. 2 szczotki o długim włosiu (Puerto Rico i Lombok) rozkładają się w szeroki wachlarz. Dzięki temu można szybko i BEZPIECZNIE wyczyścić elementy takie jak boczki drzwi bez ryzyka uszkodzenia
 6. Ergo Grip - to uchwyt który pozwoli każdą szczotkę na wkrętarkę Sibelum zamienia w szczotkę ręczną w zaledwie 3 sekundy. Jest niezbędny tam gdzie nie mam miejsca na dojście wkrętarką np. zagłówek kierowcy. Dzięki Ergo Grip'owi 6 szczotek na wkrętarkę może zostać zamieniona w 6 szczotek ręcznych, więc w sumie ta kulka sprawia że masz 12 szczotek ;)
 7. cały system zawiera jeszcze ochronę oczu (są okulary ochronne lub nieparujące gogle Uvex, które można zakładać na okulary korekcyjne)
 8. piękny, stylowy grawer oraz nazwa szczotki i jej twardość są wyryte dookoła śruby
 9. opracowany przez nas system SHARK TECHNOLOGY sprawia że oprawa ZAWSZE będzie stabilna. Od spodu jest wbita nasadka kłowa z 4 zębami, które wgryzają się w drewno. A z drugiej strony jest podkładka zębata. To utrzyma szczotkę w stabilności przez lata nawet przy pracy z dużymi prędkościami i udarem.
 10. nakrętka jest wzbogacona poliamidową wkładką aby się nie luzowała.
 11. najbardziej narażony na zużycie element - śruba od chwytu szczęk wkrętarki - jest łatwo wymienialna i dostępna w polskich sklepach.
 12. piękne stylowe opakowanie z łatwą identyfikacją i rekomendowaną powierzchnią do czyszczenia

 

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Puerto Rico - szczotka na wkrętarkę Sibelum Drill Brush System

 • Producent: Sibelum
 • Kod produktu: Puerto Rico
 • Dostępność: 2-3 dni
 • 85,01zł

 • Bez podatku: 69,11zł

Ta strona korzysta z plików cookies i podobnych technologi. Więcej informacji.